https://hook.eu1.make.com/ehvez4endy2xhux9bqychdv1tsecaw7p

Wydarzenie

UX writing i prosty język – magia czy ciężka praca?

today
10.5.22 6:00
UX writing i prosty język – magia czy ciężka praca?

Zobacz nagranie spotkania podczas którego rozmawialiśmy o tym jak wygląda proces projektowania treści naszych gości oraz o blaskach i cieniach codziennej pracy UX writerskiej.

Dołącz i dowiedz się m.in.:

Obejrzyj nasz webinar, podczas którego Kamila i Wojtek podzielą się z nami swoim bogatym doświadczeniem oraz opowiedzą m.in. o:

  • ważnych momentach w ich karierach projektowania treści
  • tym jak wygląda ich proces projektowania treści
  • blaskach i cieniach codziennej pracy UX writerskiej
  • mitach na temat prostego języka
  • kamieniach milowych w rozwoju osoby projektującej treści
  • o tym jak sprawdzić, że nasze treści są proste i pomocne?
  • różnicach w pracy indywidualnej i zespołowej przy projektowaniu treści

Webinar zakończy 15-minutowa sesja Q&A.

Transkrypt

Autor

Autorzy

Wojtek Aleksander
Wojtek Aleksander

Żyję contentem całą dobę. W pracy i po godzinach! I tak już całe 20 lat.
W swojej karierze przeszedłem przez niejeden wymiar projektowania treści. Szczegóły mojej zawodowej drogi (a nawet więcej) świetnie pokazuje LinkedIn.
Swoje doświadczenie buduję w szeroko pojętym obszarze projektowania produktów i usług cyfrowych. Język to moje ulubione i najmocniejsze narzędzie dizajnerskie. To właśnie słowami najchętniej projektuję doświadczenia użytkownika. W moim podejściu efektywna komunikacja to filar sukcesu. Niezmiennie i od lat. Niezależnie, czy pracuję dla dużych przedsiębiorstw, startupów, czy dla świata enterprise.

Jestem doświadczonym liderem. Prowadziłem zespół projektujący treści oraz animowałem społeczność twórców w  kilkudziesięciotysięcznej organizacji.

Mogę działać autonomicznie. Wyznaczać sobie cele i priorytety, dostosowując się do założeń projektowych.

Mogę pracować w parze z projektantami, product managerami czy developerami. To daje świetne efekty i przyspiesza pracę bez utraty jakości.

W każdym projekcie stawiam na współpracę i grę zespołową. Wiem, że multidyscyplinarne zespoły w inny sposób nie będą działać optymalnie. Promuję podejście content first, bo jest bardzo wartościowe dla użytkowników i biznesu – pozwala skupić się na wartości produktu.

Kamila Dec
Kamila Dec

Jako analityk biznesowy, kierownik projektów i IT business partner wspieram firmy w dostarczaniu wartościowego oprogramowania. Jako pasjonatka komunikacji pomagam użytkownikom w pełni z tej wartości korzystać.

Łączę doświadczenia zawodowe w dwóch pozornie odległych obszarach: IT oraz komunikacji. W tym pierwszym obszarze w kilku firmach realizowałam projekty w roli analityka biznesowego i kierownika projektów. Odpowiadałam także za PMO programu strategicznego i kierowałam działem testowania oprogramowania. Prowadziłam również szkolenia przygotowujące uczestników do uzyskania certyfikatów ISTQB na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym.

Doświadczenie komunikacyjne zdobywałam natomiast w banku jako menadżer zespołu odpowiedzialnego za edukację pracowników i klientów z zakresu bankowości internetowej i mobilnej. Byłam UX writerką, trenerką i konsultantką prostego języka. Odpowiadałam także za serwis bzwbk.pl (obecnie santander.pl) i cyfrowe kanały kontaktu z klientami.

⦿ Teraz na żywo

UX writing i prosty język – magia czy ciężka praca?

today
10/5/2022 6:00
today
10/5/22 6:00

Zarejestruj się na to wydarzenie

Dobrze będzie widzieć Cię na webinarze ;-) Dokładne informacje znajdziesz na swojej skrzynce pocztowej — do zobaczenia!
Oops 😬 Coś poszło nie tak! Zarejestruj się przez link:
https://mailchi.mp/learndesign/webinar