https://hook.eu1.make.com/ehvez4endy2xhux9bqychdv1tsecaw7p

Wydarzenie

UX w AI - czyli jak projektować produkty korzystające ze sztucznej inteligencji?

today
15.2.23 18:00
UX w AI - czyli jak projektować produkty korzystające ze sztucznej inteligencji?

Dołącz do spotkania, podczas którego nasze gościnie opowiedzą o swoich doświadczeniach i wyzwaniach podczas pracy nad rozwiązaniami opartymi o sztuczną inteligencję.

Dołącz i dowiedz się m.in.:

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do X? (pod X podstaw jakąkolwiek czynność z Twojego obszaru) - tego rodzaju dyskusje toczą się w sieci od czasu wielkiego sukcesu ChatGPT.

Jak jednak wygląda codzienna praca nad rozwiązaniami opartymi o sztuczną inteligencję?

Dołącz do naszego spotkania, podczas którego porozmawiamy między innymi o tym:

  • Jak projektować produkty korzystające ze sztucznej inteligencji?
  • Jak sprawdzać, w których obszarach można stosować sztuczną inteligencję w produktach?
  • Czy są jakieś specjalne zasady projektowania pod sztuczną inteligencję?

Spotkanie zakończy sesja Q&A

Transkrypt

Autor

Autorzy

Dominika Basaj
Dominika Basaj

Inżynier i naukowiec AI z praktycznym doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję. Na co dzień pracuje z firmami, które chcą wykorzystać AI w swoich produktach - pomaga im zdiagnozować ich potrzeby i przełożyć je na wymagania techniczne. Ma doświadczenie w kierowaniu projektami implementującymi AI w produktach w roli AI Product Ownera. Przede wszystkim chce całościowo podejść do współpracy z klientem, aby zapewnić sukces projektu - od definiowania celu, poprzez zaproponowanie rozwiązania technicznego, aż do pierwszych testów z użytkownikami i dalszego rozwoju produktu. Naukowo zajmuje się interpretowalnością sieci neuronowych. W ramach doktoratu odbyła staże naukowe na Nanyang Technical University w Singapurze oraz na University of California at Davis. Chętnie uczy się nowych rzeczy i nie ogranicza się tylko do AI. Aktualnie zajmuje stanowisko Applied Data Science Lead w firmie Synerise.

Iza Piotrowska
Iza Piotrowska

Product Managerka i Liderka zespołu produktowego w Tooploox, praktyk Product Discovery. Od ponad 10-let pomaga budować produkty cyfrowe w firmach na różnym etapie rozwoju - od początkujących startupów po korporacje. Współpracowała ze startup’ami z akceleratorów Y-combinator, Techstarts czy Plug’n’Play. W każdym z projektów pomaga łączyć perspektywę użytkownika z potrzebami biznesu. Fanka eksploracji i testowania rozwiązań. 

Od  kilku lat współpracuje z zespołami inżynierów AI i łączy kropki między tym, co umożliwia technologia, a co faktycznie przynosi wartość. Uczy jak szukać szans dla udanych wdrożeń w obszarze AI. 

⦿ Teraz na żywo

UX w AI - czyli jak projektować produkty korzystające ze sztucznej inteligencji?

today
15/2/2023 18:00
today
15/2/23 18:00

Zarejestruj się na to wydarzenie

Dobrze będzie widzieć Cię na webinarze ;-) Dokładne informacje znajdziesz na swojej skrzynce pocztowej — do zobaczenia!
Oops 😬 Coś poszło nie tak! Zarejestruj się przez link:
https://mailchi.mp/learndesign/webinar