https://hook.eu1.make.com/ehvez4endy2xhux9bqychdv1tsecaw7p

Wydarzenie

Rola języka w UI

today
13.2.24 19:00
Rola języka w UI

Język w aplikacjach może być mostem lub barierą pomiędzy biznesem a ludźmi. Barierą - gdy jest trudny i mglisty, albo niedopasowany do grup odbiorczych. Mostem - gdy osoby korzystające z usług dostrzegają w komunikacji biznesowej ślady swojego myślenia.

Dołącz i dowiedz się m.in.:

Te tropy można zaszyć w przeróżnych nośnikach informacji. Będą to słowa, wyrażenia, ale też i swoisty styl pisania. Informacje i opisy danych mogą pilotować ludzi w aplikacjach i zamienić podchody z piekła rodem w wygodną podróż.

Pomogą w tym odpowiednie eksploracje i refleksja nad dwoma kwestiami:

  • językiem, jakim posługują się grupy odbiorcze,
  • celami, które sprawiają, że ludzie chcą w ogóle skorzystać z usługi.

Transkrypt

Autor

Autorzy

Wojtek Aleksander
Wojtek Aleksander

Żyję contentem całą dobę. W pracy i po godzinach! I tak już całe 20 lat.
W swojej karierze przeszedłem przez niejeden wymiar projektowania treści. Szczegóły mojej zawodowej drogi (a nawet więcej) świetnie pokazuje LinkedIn.
Swoje doświadczenie buduję w szeroko pojętym obszarze projektowania produktów i usług cyfrowych. Język to moje ulubione i najmocniejsze narzędzie dizajnerskie. To właśnie słowami najchętniej projektuję doświadczenia użytkownika. W moim podejściu efektywna komunikacja to filar sukcesu. Niezmiennie i od lat. Niezależnie, czy pracuję dla dużych przedsiębiorstw, startupów, czy dla świata enterprise.

Jestem doświadczonym liderem. Prowadziłem zespół projektujący treści oraz animowałem społeczność twórców w  kilkudziesięciotysięcznej organizacji.

Mogę działać autonomicznie. Wyznaczać sobie cele i priorytety, dostosowując się do założeń projektowych.

Mogę pracować w parze z projektantami, product managerami czy developerami. To daje świetne efekty i przyspiesza pracę bez utraty jakości.

W każdym projekcie stawiam na współpracę i grę zespołową. Wiem, że multidyscyplinarne zespoły w inny sposób nie będą działać optymalnie. Promuję podejście content first, bo jest bardzo wartościowe dla użytkowników i biznesu – pozwala skupić się na wartości produktu.

⦿ Teraz na żywo

Rola języka w UI

today
13/2/2024 19:00
today
13/2/24 19:00

Zarejestruj się na to wydarzenie

Dobrze będzie widzieć Cię na webinarze ;-) Dokładne informacje znajdziesz na swojej skrzynce pocztowej — do zobaczenia!
Oops 😬 Coś poszło nie tak! Zarejestruj się przez link:
https://mailchi.mp/learndesign/webinar