https://hook.eu1.make.com/ehvez4endy2xhux9bqychdv1tsecaw7p

Wydarzenie

Rekrutacja UX Juniora

Dla początkujących
today
5.12.23 18:00
Rekrutacja UX Juniora

Rynek pracy dla osób, które chcą wejść obecnie do branży UX nie jest łatwy. To fakt. A jakie są największe mity na temat procesu rekrutacyjnego na juniorskie stanowiska? Dowiedz się tego na naszym najbliższym spotkaniu!

Dołącz i dowiedz się m.in.:

  • Jakie są obecnie oczekiwania pracodawców wobec juniorów
  • Dlaczego portfolio UX w obecnej formie nie działa
  • Czego szukać w mojej pierwszej firmie
  • Co zrobić, aby z setek nadesłanych CV to Ciebie zaprosili na rozmowę
  • Jak się przygotować (mentalnie) do samej rozmowy
  • Czego oczekiwać po rozmowie i o co samemu zapytać (jeśli firma robi to dobrze)
  • Jak zadbać o siebie po nieudanej rekrutacji
  • Jak mój wizerunek w sieci może wpłynąć na proces rekrutacyjny

🎤 Spotkanie zakończy sesja Q&A

Transkrypt

Autor

Autorzy

Magdalena Therkildsen
Magdalena Therkildsen

Z projektowaniem użyteczności i estetyki produktu związana od 1993. Konsultantka Service Design i trenerka projektowania Komunikacji Wizualnej oraz UX/UI Design. Działa projektowo i szkoleniowo m.in. dla Mbank, LOT, Academy International, Warta, Rossmann, Nowa Ewa etc. Warsztaty i konsultacje UX opiera o własne wnioski i doświadczenia, czerpiąc z psychologii, modeli mentalnych, ergonomii, użyteczności i estetyki.

Patrzy na produkt lub usługę w szerokim kontekście. Interesuje się wpływem designu na doświadczenia konsumentów oraz budowaniem jakości w usługach. Prowadzi również szkolenia dla firm z kompetencji miękkich. Przez ponad 20 lat pracowała dla sektora FMCG, odpowiadając na kreację marek linii premium (Danone, Wedel, Carlsberg, Coca-Cola etc.)

Jej pasją jest rozwój osobisty. Regularnie asystuje nauczycielom z Polski i Portugalii w rozwoju osobistym i duchowym oraz organizuje własne zajęcia rozwojowe w oparciu o sztukę i ruch intuicyjny dla dorosłych. Absolwentka projektowania Form Użytkowych, Wzornictwa Przemysłowego i Komunikacji Wizualnej na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Product Design na Uniwersytecie Sztuki w Wiedniu oraz UX Design na SWPS w Warszawie. Certyfikowany Coach i Trener Biznesu.

Autorka bloga o designie i rozwoju osobistym www.uxowa.pl.

Andrzej Pyra
Andrzej Pyra

Założyciel POGO – agencji specjalizującej się w projektowaniu usług oraz produktów, a także organizowaniu szkoleń w tym zakresie.

Service Design Lead w Santander Bank Polska.

Od 2014 roku Head of Product w Insys, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz procesem projektowania i tworzenie nowych usług, produktów oraz aplikacji stosowanych w przemyśle Video.

Wcześniej jako UX Team Leader w agencji Symetria, gdzie był zaangażowany w projektowanie, badania oraz definiowanie strategii UX dla różnorodnych klientów, zwłaszcza z sektora finansowego.

⦿ Teraz na żywo

Rekrutacja UX Juniora

today
5/12/2023 18:00
today
5/12/23 18:00

Zarejestruj się na to wydarzenie

Dobrze będzie widzieć Cię na webinarze ;-) Dokładne informacje znajdziesz na swojej skrzynce pocztowej — do zobaczenia!
Oops 😬 Coś poszło nie tak! Zarejestruj się przez link:
https://mailchi.mp/learndesign/webinar