https://hook.eu1.make.com/ehvez4endy2xhux9bqychdv1tsecaw7p

Wydarzenie

Portfolio Junior UX Designera. Najlepsze praktyki i najczęstsze błędy

today
30.11.22 18:00
Portfolio Junior UX Designera. Najlepsze praktyki i najczęstsze błędy

Szeroko rozumiana branża design to wciąż jedna z najcześciej wybieranych ścieżek kariery. Codziennie na rynek pracy wchodzą kolejne osoby, które chciałyby rozpocząć pracę na juniorskim stanowisku. Jak wyróżnić się z tego tłumu? Jedną z odpowiedzi jest na pewno wzorowo przygotowane portfolio!

Dołącz i dowiedz się m.in.:

Szeroko rozumiana branża design to wciąż jedna z najcześciej wybieranych ścieżek kariery. Codziennie na rynek pracy wchodzą kolejne osoby, które chciałyby rozpocząć pracę na juniorskim stanowisku. Jak wyróżnić się z tego tłumu?

Jedną z odpowiedzi jest na pewno odpowiednio przygotowane portfolio!

Jak przygotować takie portfolio? O to zapytamy naszych gości, którzy odpowiedzą na nasze pytania z perspektywy HR Managera, pracodawcy oraz UX designera z wieloletnim doświadczeniem.

Porozmawiamy między innymi o tym:

  1. Jak wygląda proces oceny CV i portfolio?
  2. Jak opowiedzieć o projekcie grupowym?
  3. Jakie narzędzia/projekty będę wyróżniać się w 2023? 
  4. Jak zbudować portfolio bez doświadczenia komercyjnego?
  5. Co mogę zawrzeć w portfolio, jeśli obowiązuje mnie NDA?
  6. Jak przedstawić projekt grupowy w portfolio?

Webinar zakończy 15-minutowa sesją Q&A.

Transkrypt

Autor

Autorzy

Piotr Sałata
Piotr Sałata

Ekspert UX wspierający organizacje w cyfrowej, klientocentrycznej transformacji. Doradza w obszarach związanych z doświadczeniami użytkowników produktów i usług. Od ponad dekady związany z procesami wytwarzania oprogramowania na różnych etapach realizacji.

Specjalizuje się w projektowaniu złożonych interfejsów oraz modelowaniem stojących za nimi procesów. Buduje zespoły odpowiedzialne za realizację podejścia user-centered design. Łączy wykształcenie i doświadczenie techniczne z metodami User Experience w zakresie badań, projektowania i walidowania rozwiązań.

Propagator UX, mentor w programie PMI i innych, autor szkoleń oraz wykładowca akademicki.
Pracował między innymi z takimi markami, jak: Mastercard, FIFA, Asseco, Orange, PLL LOT, Ministerstwo Finansów, Blue Media, ING Bank Śląski, KRUK.

Pasjonat nowoczesnych technologii, szczególnie w zakresie usług płatniczych i zarządzania finansami. Wolne chwile przeznacza na bieganie lub jazdę longboardem elektrycznym.

Andrzej Pyra
Andrzej Pyra

Założyciel POGO – agencji specjalizującej się w projektowaniu usług oraz produktów, a także organizowaniu szkoleń w tym zakresie.

Service Design Lead w Santander Bank Polska.

Od 2014 roku Head of Product w Insys, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz procesem projektowania i tworzenie nowych usług, produktów oraz aplikacji stosowanych w przemyśle Video.

Wcześniej jako UX Team Leader w agencji Symetria, gdzie był zaangażowany w projektowanie, badania oraz definiowanie strategii UX dla różnorodnych klientów, zwłaszcza z sektora finansowego.

Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski

HR Manager, psycholog. W Siepomaga zajmuję się koordynacją procesów rekrutacyjnych i wdrażaniem nowych pracowników. Wspieram kadry w komunikacji wewnętrznej i zarządzaniu zespołem. Prowadzę działania employer brandingowe oraz organizuję eventy.

⦿ Teraz na żywo

Portfolio Junior UX Designera. Najlepsze praktyki i najczęstsze błędy

today
30/11/2022 18:00
today
30/11/22 18:00

Zarejestruj się na to wydarzenie

Dobrze będzie widzieć Cię na webinarze ;-) Dokładne informacje znajdziesz na swojej skrzynce pocztowej — do zobaczenia!
Oops 😬 Coś poszło nie tak! Zarejestruj się przez link:
https://mailchi.mp/learndesign/webinar