https://hook.eu1.make.com/ehvez4endy2xhux9bqychdv1tsecaw7p

Kurs świadomego projektowania UX

Projektowanie to o wiele więcej, niż tworzenie interfejsów. Naucz się projektować odpowiedzialnie. Dołącz do kursu, który sprowokuje Cię do myślenia.

Opis

Szerokie spojrzenie

Ten kurs pomoże Ci zrozumieć, że projektowanie to rozległy ekosystem. Nie wystarczy nauczyć się pracy z Figmą i przeprowadzać testów z użytkownikami.

Apetyt na UX

Tworzenie doświadczeń to odpowiedzialność i zaangażowanie. Chcemy obudzić w Tobie apetyt na więcej i nauczyć Cię zadawać sobie i innym właściwe pytania. Po to, by owoce Twojej pracy przynosiły wygodę użytkowania i spełniały jednocześnie założenia biznesowe.

Mentor

Wojtek Kutyła poprowadzi Cię za rękę i opowie Ci o zasadach, których sam trzyma się w projektowaniu — oraz o rozkminach, które temu projektowaniu towarzyszą.

Współpraca

W cyklu spotkań, pracując nad projektem o specjalnym briefie, przejdziesz przez szereg ćwiczeń intelektualnych i rozmów z osobami uczącymi się z Tobą. Będziesz wykonywać regularne zadania domowe i dokonywać introspekcji, którą udokumentujesz.

Dla kogo?

Ten kurs jest dla wszystkich osób, które chcą się rozwijać i nabywać nowych perspektyw na swoje doświadczenie zawodowe. Tworząc ten kurs nie myśleliśmy o poziomie doświadczenia w latach pracy. Kurs powstał z myślą o osobach z pewną dojrzałością projektową.

Czego się nauczysz?

Ten kurs rozwinie umiejętności strategicznego myślenia o produkcie i usłudze, zauważania nieścisłości w procesach projektowych. Naszym celem nie jest wyposażyć Cię w znajomość kolejnej technologii, a pokazać Ci, jaka głębia leży w projektowaniu usług i produktów cyfrowych.Umiejętności, które zdobędziesz wzbogacą Twoją praktykę zawodową i pozwolą Ci podchodzić do projektów rzeczowo i krytycznie.

expand_more

Plan zajęć

🚀 Moduł 1

Po co nam to całe projektowanie?

Dlaczego projektujemy? I dlaczego warto w trakcie projektowania zadawać sobie nietypowe, na pozór, pytania? Jaki to ma wpływ na proces projektowy?

🤔 Moduł 2
Jak rozpoznać wyzwania przed którymi stoimy?

Można bezrefleksyjnie wystartować, a można także spróbować zrozumieć szerszy kontekst projektu. Jakie pułapki na nas czekają? Gdzie może kryć się niespodziewany problem?

🤔 Moduł 3
Jak dobrze zaplanować działania projektowe?

Zaplanowany dobrze proces to podstawa sukcesu. Nie ma dwóch takich samych produktów i usług! Jak zaadaptować się do zmieniających się warunków?

Moduł 4
🧠 Jak zrozumieć użytkownika?

Osoby, które używają naszych produktów i usług mają specyficzne potrzeby. Najczęściej wiemy, jak się o nich dowiedzieć, ale czy można zrobić coś więcej?

💼 Moduł 5
Jak odpowiedzieć na potrzeby biznesu?

Jeśli nie weźmiemy pod uwagę procesów organizacyjnych i potrzeb biznesowych, cała nasza praca może zdać się na marne. Co możemy zrobić, by ułatwić sobie życie?

Moduł 6
🎨 Jak zaprojektować właściwe rozwiązanie?

Jak wziąć się za projektowanie i na jakie niespodzianki trzeba się przygotować? Technologia i metody pracy mogą być trudne, ale prawdziwy diabeł tkwi w szczegółach, o których nie myślimy na co dzień!

Moduł 7
🔎 Jak sprawdzić czy to co robimy ma sens?

Nawet najlepsze pomysły mogą nie obronić się w kontakcie z potrzebami prawdziwych użytkowników. Sprawdzanie i walidacja pomysłów to coś, co robimy codziennie, ale warto o tym pogadać.

🏅 Moduł 8
Jak zaprojektować... siebie?

Nasza praktyka zawodowa zaczyna się nie wtedy, kiedy poznajemy podstawowe narzędzia, ale wtedy, kiedy wiemy, czego chcemy od samych siebie. Jak podejść do rozwoju zawodowego w sposób wyrozumiały?

Autor

Autorzy

Wojtek Kutyła
Wojtek Kutyła
expand_more

Jestem projektantem service design pracującym w tym zawodzie od wielu lat. Mieszkam w Edynburgu, gdzie nauczam swojego fachu studentów jednej z prywatnych uczelni. Moją specjalnością jest koordynacja procesów digital transformation w organizacjach sektora publicznego. Przebyłem zawodową drogę od web designera (och, słodkie czasy Internet Explodera 4,5 i 666), poprzez programistę i konsultanta user experience dla aplikacji finansowych, teraz powoli kierując swoje zainteresowania w stronę nauczania mądrego projektowania i ewangelizacji odpowiedzialnego UX.

Na blogu przybliżam realia pracy projektanta UX w Wielkiej Brytanii i przekazuję nieco praktycznych uwag tym, którzy pragną rozbudować swoją wiedzę i profesjonalne doświadczenie. Brytyjski rynek, który pod pewnymi względami jest bardziej rozwinięty niż polski dostarcza niekończących się przemyśleń na tematy tworzenia dobrych, dostępnych usług.

Staram się opowiadać o metodach pracy i filozofii UX w sposób, który pozbawiony jest nadęcia i fałszywego poczucia elitaryzmu. Wiedza i umiejętności, których potrzebują projektanci UX to efekt ciężkiej pracy, a nie magicznego proszku Wujka Staszka.

Kilka razy w roku prowadzę w Polsce warsztaty otwarte i szkolenia dla indywidualnych klientów.

Oferuję usługi konsultingowe Service Design i UX, które opieram na latach zdobytego doświadczenia.

Występuję na konferencjach, meetupach i innych wydarzeniach.

Można mnie znaleźć na LinkedIn i Twitterze. Blog ma też swoją stronę w sieci Facebook.

Wpisując moje imię i nazwisko w Google znajdziesz jeszcze dwóch Wojtków Kutyła; jeden z nich to ja, kiedy zajmuję się fotografią, pisaniem i wierceniem na instrumentach. Drugi to ważna persona w polskim światku politycznym. To na pewno nie ja.

Najczęściej zadawane pytania

Czy po ukończonym kursie otrzymam dostanę certyfikat?
Tak, otrzymasz od nas certyfikat ukończenia kursu w formie linku do umieszczenia na LinkedIn lub PDF do wydrukowania.

Czy otrzymam fakturę?
Tak :)

Czy mogę zrezygnować z zakupionego kursu?
Tak, masz prawo odstąpić od zakupu kursu. Jeśli zrobisz to na 14 dni przed jego rozpoczęciem, otrzymasz 100% zwrotu, na 7 dni przed 50%. Możesz również przenieść swój zakup na następny najbliższy termin kursu.

Jakie są wymagania techniczne?
Musisz posiadać stabilne łącze oraz pobrane aplikacje Figma, Miro, Notion oraz Zoom. Wszystkiego dowiesz się na pierwszych zajęciach ;-)

Czy mogę rozłożyć zakup kursu na raty?
Tak, możesz rozłożyć zakup do 10 rat 0%. Skontaktuj się z nami po szczegóły!

Opinie uczestników

Brałeś_aś udział w kursie? Daj nam znać i podziel się opinią na 💬 kontakt@learndesign.pl
Promocja trwa jeszcze:
0
 d
0
h
0
m
0
s
August 20, 2023 11:56 AM

Kurs świadomego projektowania UX

today
today
Data zostanie ogłoszona wkrótce
Zamawiam dla swojej firmy
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do listy rezerwowej.
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź czy wszystkie pola są poprawnie wypełnione.
Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź czy wszystkie pola są poprawnie wypełnione.
 • savings
  Rabaty dla grup i osób prywatnych: 693 160 410
 • payments
  10 rat 0%
 • download
  Pliki do pobrania
 • watch_later
  Czas trwania: 
 • bar_chart
  Poziom: 
  Zaawansowany
 • download
  Pliki do pobrania
 • mode
  Zadania
 • verified_user
  Certyfikat ukończenia
 • description