https://hook.eu1.make.com/ehvez4endy2xhux9bqychdv1tsecaw7p

Design Thinking – Myślenie Projektowe

Dowiedz się, jak zbudować produkt, z którego klienci chcą korzystać oraz jak docierać do potrzeb określonej grupy osób oraz jak sprawdzać, czy rozumiecie dany przekaz w ten sam sposób.

Opis

Czym jest Design Thinking i dlaczego jest tak popularny?

Design Thinking to metoda rozwiązywania problemów, która wykorzystuje m.in. empatię, kreatywność i eksperymentowanie do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Jej początki sięgają lat 60. XX wieku, kiedy to w obszarze wzornictwa przemysłowego zaczęto tworzyć interdyscyplinarne zespoły, których celem było pogłębienie zrozumienia rozwiązywanego problemu.

Również w tamtym czasie, nieco inny nurt promował wykorzystanie prototypowania oraz eksperymentowania, jako sposobu zapewnienia satysfakcjonującego rozwiązania. Z czasem zaczęto wykorzystywać te metody do rozwiązywania problemów społecznych i tak powstało Human Centered Design, czyli podejście do projektowania zorientowane na potrzeby człowieka. W latach 90. XX wieku agencja IDEO we współpracy z Uniwersytetem Stanforda, stworzyła pojęcie Design Thinking i pokazała w jaki sposób stosować je w biznesie. To był moment przełomowy, a ogromna popularność tej metody i popytu na kompetencje z nią związane, trwa do dziś.

Zrozumienie potrzeb klienta jest dziś podstawą w pracy nad tworzeniem produktów, usług i rozwiązań. Bez tego nie jesteśmy w stanie zaproponować wartościowych rozwiązań czy dbać o satysfakcję naszego klienta czy użytkownika.

Właśnie dlatego Design Thinking cieszy się tak dużą popularnością i dlatego powinieneś wiedzieć jak wykorzystać tą metodę w swojej pracy.

Czego się nauczysz?

 • Dowiecie się, jak zbudować produkt, z którego klienci chcą korzystać.
 • Dowiecie się w jaki sposób budować wspólnotę celu i zaangażowanie wszystkich interesariuszy.
 • Dowiecie się, jak docierać do potrzeb określonej grupy osób oraz jak sprawdzać, czy rozumiecie dany przekaz w ten sam sposób.
 • Lean startup w połączeniu z Design Thinking pozwolą Wam zaoszczędzić sporo pieniędzy i przyśpieszą proces rozwoju produktu
 • Dowiecie się, jak wykorzystywać metody identyfikowania potrzeb do budowania wspólnoty wartości.

expand_more

Plan zajęć

Autor

Autorzy

Jakub Tyczyński
Jakub Tyczyński
expand_more

Projektant usług z bogatym doświadczeniem projektowym oraz transformacyjnym.

Obecnie Service Design & Business Innovation Manager, wcześniej Service Design Transformation Lead wspierający kluczowe procesy projektowe oraz transformacyjne w Santander Bank Polska.

Projektuje i wdraża kompleksowe środowiska rozwoju produktów i usług dla organizacji. Zarządza procesami rozwoju kompetencji,  tworzy i rozwija organizacyjne standardy projektowe. Wspiera zarządzanie zmianą podcza transformacji Agile i Customer-centric.

Najczęściej zadawane pytania

Czy po ukończonym kursie otrzymam dostanę certyfikat?
Tak, otrzymasz od nas certyfikat ukończenia kursu w formie linku do umieszczenia na LinkedIn lub PDF do wydrukowania.

Czy otrzymam fakturę?
Tak :)

Czy mogę zrezygnować z zakupionego kursu?
Tak, masz prawo odstąpić od zakupu kursu. Jeśli zrobisz to na 14 dni przed jego rozpoczęciem, otrzymasz 100% zwrotu, na 7 dni przed 50%. Możesz również przenieść swój zakup na następny najbliższy termin kursu.

Jakie są wymagania techniczne?
Musisz posiadać stabilne łącze oraz pobrane aplikacje Figma, Miro, Notion oraz Zoom. Wszystkiego dowiesz się na pierwszych zajęciach ;-)

Czy mogę rozłożyć zakup kursu na raty?
Tak, możesz rozłożyć zakup do 10 rat 0%. Skontaktuj się z nami po szczegóły!

Opinie uczestników

Justyna Śmigaj, Product Manager, EWE Energia
star
star
star
star
star

Jeżeli szukacie kreatywnego podejścia do prowadzenia warsztatów, profesjonalisty i jednocześnie praktyka znającego się na rzeczy, to jesteście we właściwym miejscu. Jakub to wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie. Oprócz ogromnej wiedzy ma też pasję i poczucie humoru – na pewno te cechy budowały pozytywnie atmosferę szkolenia. Prowadzone przez Kubę warsztaty w jasny i przystępny sposób wyjaśniały metodyki projektowe. Wartością dodaną były też pokazywane ćwiczenia i narzędzia, dzięki którym mogłam sprawdzić jak działa Design Thinking w praktyce.

Justyna Śmigaj, Product Manager, EWE Energia

Promocja trwa jeszcze:
0
 d
0
h
0
m
0
s

Design Thinking – Myślenie Projektowe

today
today
Data zostanie ogłoszona wkrótce
Zamawiam dla swojej firmy
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do listy rezerwowej.
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź czy wszystkie pola są poprawnie wypełnione.
 • savings
  Rabaty dla grup i osób prywatnych: 693 160 410
 • payments
  10 rat 0%
 • download
  Pliki do pobrania
 • watch_later
  Czas trwania: 
  16 godz.
 • bar_chart
  Poziom: 
  Początkujący
 • download
  Pliki do pobrania
 • mode
  Zadania
 • verified_user
  Certyfikat ukończenia
 • description