https://hook.eu1.make.com/ehvez4endy2xhux9bqychdv1tsecaw7p

Learn Design jako kompas w rozwoju organizacji

Wprowadź nowy
sposób myślenia
do Twojej organizacji

Transformacja cyfrowa wpływa na każdą branżę, a UX odgrywa w niej kluczową rolę. Umiejętnie przekazana wiedza pomaga zespołom pracować szybciej i mądrzej.

Wspieramy prace zespołów wewnętrznych wyposażając je w niezbędne umiejętności, know-how i narzędzia do tworzenia wspaniałych produktów cyfrowych.

Zaufały nam największe marki

Nasi eksperci wspierają liderów różnych branż na każdym etapie realizacji ich projektów. Dla nas liczy się przede wszystkim efekt, jaki wspólnie osiągamy dzięki rzetelnej współpracy.

Wyposaż Twój zespół  w niezbędne
umiejętności i know-how

Rozwój kompetencji

Zamknięte warsztaty grupowe, seria spotkań mentoringowych 1:1 czy dedykowany program rozwojowy - wspólnie wybierzmy rozwiązanie dopasowywane do potrzeb Twojej organizacji.

Programy warsztatów Tworzymy z myślą o branży, modelu biznesowym firmy oraz specyficznych potrzebach jej klientów.
Każde warsztaty są unikalne i dostosowane do indywidualnych wymagań zepspołu, zapewniając maksymalne korzyści i efektywność dla Twojego biznesu.

 • description
  Szkolenia grupowe szyte na miarę
 • description
  Mentoring 1:1
 • description
  Dedykowane programy rozwojowe

Oceniam, że program mentoringowy był bardzo skuteczny i pozwolił naszym pracownikom na znaczne poprawienie jakości ich pracy. Regularne spotkania z mentorami pozwalały pracownikom na bieżąco korzystać z ich wiedzy i doświadczenia, a elastyczność programu pozwoliła na indywidualne dostosowanie programu do potrzeb naszych pracowników. Polecam współpracę z Learn Design dla każdej organizacji, która chce pomóc swoim pracownikom w rozwoju umiejętności projektowych. Zdecydowanie polecam.

Damian Lüdke
Head of Brand Experience HUB
Blue Media

Pracownicy Learn Design uwzględnili nasze potrzeby i dopasowali program szkoleń do poziomu wiedzy uczestników. Na obu warsztatach poza wiedzą teoretyczną zaplanowali czas na ćwiczenia praktyczne i case studies. Osoby, które wzięły udział w szkoleniu, pozytywnie oceniły ilość czasu przeznaczoną na zajęcia teoretyczne i praktyczne. Uznanie zyskał również prowadzący, który jasno odpowiadał na pytania i rozwiewał wszystkie wątpliwości.

Adam Szajder
Dyrektor Centrum Kompetencyjnego
Santander Bank Polska

Sięgnij po sprawdzone wsparcie projektowe

Projekty

Skupiamy się na tworzeniu oraz doskonaleniu usług, które nie tylko spełniają potrzeby
i oczekiwania użytkowników, ale również realizują cele biznesowe naszych klientów.
Razem z Tobą analizujemy bieżącą pozycję firmy na rynku, identyfikujemy kluczowe możliwości i wyzwania oraz tworzymy plan działania

Korzystamy z narzędzi, które pozwalają nam na dostarczanie kompleksowych rozwiązań, takich jak Service Design, Design Sprint czy Blueprinting.

 • description
  Opracowanie strategii rynkowej
 • description
  Analiza modelu biznesowego
 • description
  Przygotowanie i wdrożenie innowacji biznesowej

4-dniowy, intensywny design sprint, przeprowadzony przez ekspertów Learn Design, pozwolił nam wypracować propozycję optymalizacji obecnych procesów.
Dzięki sprawnej moderacji grupa przeszła fazę koncepcyjną, zaprojektowała prototyp oraz go przetestowała. Zebrane wnioski pozwoliły na rozpoczęcie prac nad kluczowym dla naszej firmy obszarem.

Monika Mosiężnik
Product Manager
OLX

Stojąc przed wyzwaniem stworzenia nowego Design Systemu zdecydowaliśmy się na wsparcie zewnętrznych ekspertów. Z Andrzejem znamy się i współpracujemy od wielu lat, postanowiłam więc ten projekt zrealizować wspólnie. Otrzymaliśmy zespół szyty na miarę oraz proces dostosowany do naszych potrzeb.
Serdecznie polecam Andrzeja i jego ekipę do wszelkich zadań specjalnych.

Monika Seroka
Product Discovery & Design Manager
Grupa Pracuj

Zwiększ efektywność Twojej firmy

Transformacje

Dotychczasowe metody działania oparte o projekty i cele biznesowe, bez brania uwagę potrzeb użytkowników, przestają działać i brakuje im elastyczności.

Pomagamy organizacjom zmienić sposób myślenia i działania w oparciu o sieć naszych ekspertów, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w dziedzinie projektowania i wdrażania rozwiązań, które zwiększają elastyczność i efektywność działania naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

Umów spotkanie i porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy

Umów się na spotkanie oraz porozmawiajmy o Twoich potrzebach na żywo

Opisz swoje potrzeby, a my wrócimy z propozycją w ciągu maksymalnie 12h

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.