https://hook.eu1.make.com/ehvez4endy2xhux9bqychdv1tsecaw7p

UX Bootcamp

Mocny start Twojej kariery w branży UX! Intensywny kurs online, podczas którego dbamy o Twoją wiedzę i motywację. Nabór do IV edycji trwa! Start wrzesień 2023.

Opis

Wpisujesz w wyszukiwarkę pytanie: “Jak rozpocząć karierę w UX?” i zastanawiasz się, który kurs wybrać? Możesz spokojnie zakończyć poszukiwania!

Nasz bootcamp zagwarantuje Ci pewne wejście do branży UX – to 192 godziny skoncentrowanej wiedzy i praktyki opartej o pracę na prawdziwych produktach z najlepszymi specjalistami UX design w Polsce.

Rok potrzebny na skończenie podyplomówki i lata doświadczeń naszych wykładowców skondensowaliśmy w 15-tygodniowym kursie. W tym czasie przeprowadzimy Cię m.in. przez procesy projektowania interfejsów cyfrowych, prowadzenia badań użyteczności i analizowania ich wyników.

Podstawą naszego campu są zajęcia praktyczne – indywidualne i grupowe. Przez cały ten czas będą Cię wspierać doświadczeni mentorzy.

Bootcamp zakończysz prezentacją swojego projektu. Efekty Twojej pracy przedstawisz trenerom oraz przedstawicielom firm, takich jak: Siepomaga.pl, Blue Media czy Rocket Jobs.
To będzie doskonała okazja do zdobycia pierwszej wymarzonej pracy!

Jak wygląda nasz Bootcamp

Całość naszego bootcampu odbywa się w formie zdalnej. Każdy moduł składa się z części teoretycznej w postaci krótkich lekcji, praktycznych ćwiczeń warsztatowych pod okiem trenerów, pracy grupowej nad projektem oraz konsultacji efektów prac z Twoim mentorem.

35

lekcji on-line

Spotkania z najlepszymi praktykami UX, podczas których zyskasz wiedzę niezbędną do praktycznych realizacji zadań w obszarze UX.

8

weekendowych zjazdów on-line

W trakcie warsztatów praktycznie wykorzystasz wiedzę nabytą podczas lekcji on-line.

7

spotkań z mentorem

W ramach tych grupowych spotkań mentor rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości oraz oceni postęp prac nad projektem.

99

godzin pracy nad projektem zaliczeniowym

Zakładamy, że będziesz musiał poświęcić tyle czasu, aby odpowiednio przygotować Twój projekt zaliczeniowy.

60

minut konsultacji indywidualnych

Możesz z nich skorzystać, żeby porozmawiać o swoim portfolio lub dalszej ścieżce rozwoju. Ty decydujesz!

Projekt zaliczeniowy

W ramach campu przygotujesz projekt zmian w realnym, działającym produkcie o zdefiniowanej wartości dla klienta. Efekty swojej pracy zaprezentujesz przed przedstawicielami naszych partnerów, Twoimi potencjalnymi pracodawcami, podczas obrony pracy zaliczeniowej.

Nad procesem przygotowania Twojej pracy zaliczeniowej będzie czuwał doświadczony mentor. Po obronie pracy zaliczeniowej otrzymasz obszerny feedback od Twojego mentora oraz pozostałych prowadzących!

Co da Ci nasz bootcamp?

🚀 Przygotowanie do pracy w UX

Podczas kursu pracujesz nad realnym projektem. Twoją pracę ocenią nasi trenerzy oraz przedstawiciele firm z branży UX. To będzie idealna okazja do zaprezentowania się przed speed datingiem.

💼 Spotkanie z potencjalnymi pracodawcami

Po kursie będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami działów UX czołowych firm w Polsce. To Twoja pierwsza szansa na start w nowej branży.

🪪 Początek Twojego portfolio

Podczas bootcampu pracujesz nad projektem zaliczeniowym, którego efekty będą świetnym początkiem Twojego portfolio.

📄 Certyfikat

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający nabycie przez niego nowych umiejętności.

🧭 Dostęp do zamkniętej grupy

Otrzymasz dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy slackowej, którą prowadzimy od paru lat. Dołączysz w ten sposób do grona najlepszych projektantów i projektantek UX w kraju. Możesz wymieniać się tam doświadczeniami z innymi uczestnikami naszych szkoleń, a także naszymi ekspertami.

Nasi partnerzy

Czego się nauczysz?

◼ czym jest UX i jak wygląda proces jego projektowania.

◼ podstawowych metod badawczych niezbędnych na etapie eksploracji.

◼ metod pracy kreatywnej i skutecznegopodejmowania decyzji projektowych.

◼ wizualizacji zebranej wiedzy.

◼ pracy w wiodących narzędziach takich jak Figma, Miro.

◼ projektowania interfejsów użytkownika.

◼ testowania użyteczności stworzonych rozwiąząń.

◼ skutecznej prezentacji prac projektowych.

Szczegółowe opisy znajdziesz w planie zajęć poniżej ⤵️

Dla kogo jest ten kurs?

Bootcamp na pewno jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

◼ rozpocząć przygodę z procesami projektowymi w zakresie doświadczeń użytkownika.

◼ usystematyzować posiadaną wiedzę początkującego projektanta/projektantki User Experience.

◼ rozwijać się w projektowaniu produktów i usług, w szczególności w zakresie interfejsów cyfrowych.

◼ poszerzyć Twoją sieć networkingową o wartościowe kontakty ze świata UX.

Pracuj na niezbędnych w branży narzędziach

expand_more

Plan zajęć

Wprowadzenie do UX i pracy zespołowej na bootcamp

Na początku kursu dowiesz się, dlaczego projektowanie bez myślenia o użytkownikach nie ma sensu i jak wygląda proces projektowy (design sprint). Zrozumiesz, jak ważny jest team building i nauczysz się określać wyzwania projektowe. Ustalimy również, jak będzie wyglądać nasza współpraca na bootcampie.

Opiekun modułu: Wojtek Kutyła

Przygotowanie i prowadzenie badań eksploracyjnych

W 2 części kursu dowiesz się, jakie badania zaplanować na różnych etapach projektu. Nauczysz się, jak odkrywać i definiować problemy badawcze, poznasz różne metody badań eksploracyjnych i samodzielnie je przeprowadzisz.

Opiekun modułu: Milena Rokiczan-Kwapisz

Analiza wyników badań, metody wizualizacji danych i zebranej wiedzy

Tę część poświęcimy analizie wyników badań eksploracyjnych i analizie konkurencji. Pokażemy Ci, jak wizualizować zebraną wiedzę. Poznasz narzędzia definicji problemu, dowiesz się, jak stworzyć customer journey map i przygotujesz propozycję wartości. A potem wszystko razem przećwiczymy.

Opiekun modułu: Milena Rokiczan-Kwapisz

Metody ideacyjne i szybkie prototypowanie

W kolejnej części kursu dowiesz się, na jakich etapach projektu wykorzystać prototypy. Nauczysz się tworzyć architekturę informacji i flow aplikacji oraz przygotujesz prototyp.

Opiekun modułu: Piotr Sałata

Projektowanie interfejsów cyfrowych

Dowiesz się, jak zaprojektować nawigację, dlaczego warto pamiętać o dostępności i co to jest design system. Nauczysz się korzystać z narzędzi do projektowania i stworzysz za ich pomocą interfejs.

Opiekun modułu: Piotr Sałata

Przygotowanie i prowadzenie badań użyteczności

W tej części kursu nauczysz się badać użyteczność produktów i usług. Zaprojektujesz całe badanie: przygotujesz scenariusz i makietę do testów oraz przeprowadzisz rekrutację i sesje badawcze.

Opiekun modułu: Milena Rokiczan-Kwapisz

Analiza wyników badań użyteczności i tworzenie prezentacji

Nauczysz się analizować wyniki testów użyteczności i stworzysz raport z badania. Dowiesz się, jak przygotować prezentację wyników, która będzie wartościowa i przystępna dla wszystkich interesariuszy projektu. Wskaże to kierunki dla Ciebie i Twojej grupy do przygotowania projektu zaliczeniowego.

Opiekun modułu: Milena Rokiczan-Kwapisz

Praca i rozwój w świecie UX

W ostatniej części kursu poznasz metodyki pracy, z których korzystają zespoły UX. Dowiesz się, jak wygląda proces rozwoju produktu i wspólnie spojrzymy jeszcze raz na rolę UX w projektowaniu usług. Wskażemy Ci, jak wykorzystać umiejętności, które zdobyłeś podczas campu i jak możesz pokierować swoją karierą w branży UX.

Opiekun modułu: Tomasz Kaczmarek

🏆 Prezentacja pracy zaliczeniowej

To czas na pokazanie Twojej pracy zaliczeniowej! To również pierwsza szansa na zaprezentowanie się przed potencjalnymi pracodawcami

Autor

Autorzy

Andrzej Pyra
Andrzej Pyra
expand_more

Założyciel POGO – agencji specjalizującej się w projektowaniu usług oraz produktów, a także organizowaniu szkoleń w tym zakresie.

Service Design Lead w Santander Bank Polska.

Od 2014 roku Head of Product w Insys, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz procesem projektowania i tworzenie nowych usług, produktów oraz aplikacji stosowanych w przemyśle Video.

Wcześniej jako UX Team Leader w agencji Symetria, gdzie był zaangażowany w projektowanie, badania oraz definiowanie strategii UX dla różnorodnych klientów, zwłaszcza z sektora finansowego.

Tomasz Kaczmarek
Tomasz Kaczmarek
expand_more

Ekspert z zakresu UX, konsultant, lider i trener. 13+ lat doświadczenia w „Internetach”, w tym 10+ w UX. Obecnie UX Team Leader w Allegro Lokalnie.

W latach 2017-2020 jako UX Manager oraz Chapter Leader budował i rozwijał kompetencje oraz standardy projektowe w Santander Bank Polska. Miał też okazję rozwijać serwis www.santander.pl jako Product Owner.

Wcześniej spędził 5 lat w poznańskiej agencji Symetria UX. Jako projektant, badacz i lider zespołu pracującego dla takich marek jak Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski czy Mastercard.

Poza tym: trener międzynarodowego szkolenia UX-PM, wykładowca na studiach User Experience Design na SWPS oraz Testowanie Oprogramowania na WSB.

Milena Rokiczan-Kwapisz
Milena Rokiczan-Kwapisz
expand_more

Obecnie pracuje w Santander Bank Polska, gdzie koordynuje badania UX, przekłada wyniki badań na rozwój produktu, a także prowadzi wewnętrzne szkolenia z zakresu badań UX. Jednocześnie rozwija swój startup, w którym odpowiada za strategię rozwoju aplikacji take&drive oraz analizy rynku.

Ma na swoim koncie setki przeprowadzonych rozmów z użytkownikami, przy wykorzystaniu różnych technik (klasycznych testów użyteczności, wywiadów indywidualnych, technik etnograficznych).

 • Badaczka z 11-letnim doświadczeniem, założycielka startupu take&drive.
 • Wykładowca na studiach podyplomowych
 • User Experience Design na SWPS.
 • Przez wiele lat prowadziła kluczowe projekty badawcze w agencji Symetria UX, a także odpowiadała za przekazywanie wiedzy i rozwój kompetencji innych badaczy i projektantów UX. Realizowała badania m.in. dla Mastercard, Booking.com, Polski Standard Płatności czy ING Bank Śląski.

Magdalena Therkildsen
Magdalena Therkildsen
expand_more

Niezależna UX Service Designer, trenerka biznesu, projektantka wzornictwa przemysłowego. Stworzyła własną firmę Uxowa Coach&Design ( https://magdalenat.pl/ ), gdzie odpowiada za flow produktu, design i estetykę oraz wspiera swoich studentów merytorycznie i mentalnie. Po studiach projektowania użyteczności i design, droga zawodowa Magdy zaczęła się od projektowania opakowań dla sektora FMCG. Dalej wiodła poprzez funkcje managera ds. komunikacji wizualnej dla spółek developerskich poprzez badacza i testera użyteczności UX dla firmy projektowo-badawczej, trenera kompetencji miękkich, konsultanta user experience.

Piotr Sałata
Piotr Sałata
expand_more

Ekspert UX wspierający organizacje w cyfrowej, klientocentrycznej transformacji. Doradza w obszarach związanych z doświadczeniami użytkowników produktów i usług. Od ponad dekady związany z procesami wytwarzania oprogramowania na różnych etapach realizacji.

Specjalizuje się w projektowaniu złożonych interfejsów oraz modelowaniem stojących za nimi procesów. Buduje zespoły odpowiedzialne za realizację podejścia user-centered design. Łączy wykształcenie i doświadczenie techniczne z metodami User Experience w zakresie badań, projektowania i walidowania rozwiązań.

Propagator UX, mentor w programie PMI i innych, autor szkoleń oraz wykładowca akademicki.
Pracował między innymi z takimi markami, jak: Mastercard, FIFA, Asseco, Orange, PLL LOT, Ministerstwo Finansów, Blue Media, ING Bank Śląski, KRUK.

Pasjonat nowoczesnych technologii, szczególnie w zakresie usług płatniczych i zarządzania finansami. Wolne chwile przeznacza na bieganie lub jazdę longboardem elektrycznym.

Wojtek Kutyła
Wojtek Kutyła
expand_more

Jestem projektantem service design pracującym w tym zawodzie od wielu lat. Mieszkam w Edynburgu, gdzie nauczam swojego fachu studentów jednej z prywatnych uczelni. Moją specjalnością jest koordynacja procesów digital transformation w organizacjach sektora publicznego. Przebyłem zawodową drogę od web designera (och, słodkie czasy Internet Explodera 4,5 i 666), poprzez programistę i konsultanta user experience dla aplikacji finansowych, teraz powoli kierując swoje zainteresowania w stronę nauczania mądrego projektowania i ewangelizacji odpowiedzialnego UX.

Na blogu przybliżam realia pracy projektanta UX w Wielkiej Brytanii i przekazuję nieco praktycznych uwag tym, którzy pragną rozbudować swoją wiedzę i profesjonalne doświadczenie. Brytyjski rynek, który pod pewnymi względami jest bardziej rozwinięty niż polski dostarcza niekończących się przemyśleń na tematy tworzenia dobrych, dostępnych usług.

Staram się opowiadać o metodach pracy i filozofii UX w sposób, który pozbawiony jest nadęcia i fałszywego poczucia elitaryzmu. Wiedza i umiejętności, których potrzebują projektanci UX to efekt ciężkiej pracy, a nie magicznego proszku Wujka Staszka.

Kilka razy w roku prowadzę w Polsce warsztaty otwarte i szkolenia dla indywidualnych klientów.

Oferuję usługi konsultingowe Service Design i UX, które opieram na latach zdobytego doświadczenia.

Występuję na konferencjach, meetupach i innych wydarzeniach.

Można mnie znaleźć na LinkedIn i Twitterze. Blog ma też swoją stronę w sieci Facebook.

Wpisując moje imię i nazwisko w Google znajdziesz jeszcze dwóch Wojtków Kutyła; jeden z nich to ja, kiedy zajmuję się fotografią, pisaniem i wierceniem na instrumentach. Drugi to ważna persona w polskim światku politycznym. To na pewno nie ja.

Najczęściej zadawane pytania

Czy po ukończonym kursie otrzymam dostanę certyfikat?
Tak, otrzymasz od nas certyfikat ukończenia kursu w formie linku do umieszczenia na LinkedIn lub PDF do wydrukowania.

Czy otrzymam fakturę?
Tak :)

Czy mogę zrezygnować z zakupionego kursu?
Tak, masz prawo odstąpić od zakupu kursu. Jeśli zrobisz to na 14 dni przed jego rozpoczęciem, otrzymasz 100% zwrotu, na 7 dni przed 50%. Możesz również przenieść swój zakup na następny najbliższy termin kursu.

Jakie są wymagania techniczne?
Musisz posiadać stabilne łącze oraz pobrane aplikacje Figma, Miro, Notion oraz Zoom. Wszystkiego dowiesz się na pierwszych zajęciach ;-)

Czy mogę rozłożyć zakup kursu na raty?
Tak, możesz rozłożyć zakup do 10 rat 0%. Skontaktuj się z nami po szczegóły!

Opinie uczestników

Piotr Lizak
star
star
star
star
star

Kurs uważam za bardzo udany. Doświadczeni trenerzy, ciekawe projekty grupowe, wiele przekazanych technik projektowania, które powodowały, że kurs nie stanowił jedynie „suchej” teorii. Z pewnością samemu nie byłbym w stanie zgromadzić tylu ciekawych osób i nabyć praktycznych umiejętności. Ten Bootcamp to świetny start do dalszego rozwoju kariery zawodowej w kierunku UX Designu.

Piotr Lizak

Kamila Kilijan
star
star
star
star
star

Uczestnictwo w bootcampie to była bardzo dobra decyzja. Na samym początku samodzielnie zgłębiałam wiedzę, korzystając z darmowych materiałów dostępnych w sieci. Niestety w pewnym momencie doszłam do wniosku, że moja obecna wiedza potrzebuje usystematyzowania. Podczas bootcampu, każdy z modułów był świetnie przygotowany, a zajęcia teoretycznie każdorazowo były omawiane na weekendowych warsztatach. Co najważniejsze problemy, które wynikały w trakcie projektu również były omawiane na bieżąco. Trenerzy zawsze byli pomocni i w każdej sytuacji można było liczyć na ich fachową wiedzę oraz doradztwo. Serdecznie polecam osobom, które jeszcze z różnych powodów są niezdecydowane.

Kamila Kilijan

Agnieszka Podwojewska
star
star
star
star
star

Szczęśliwa i pełna zapału ukończyłam pierwszy Bootcamp UX od LearnDesign. Czuję, że przebranżowienie to już nie tylko myśl, ale coś co się dzieję naprawdę 🙂 Czas spędzony na Bootcampie był przeplatany radością, frustracją i chyba wszystkimi możliwymi emocjami, ale to jest coś co daje nam dużą wartość w radzeniu sobie w nowych sytuacjach. Nauczyłam się jak wygląda proces UX, od badań do testów użyteczności, pamiętając o ciągłym rozwijaniu i szukaniu co raz to lepszych rozwiązań dla użytkowników, ale też nie zapominając o stronie biznesu. Praca w zespole mnie osobiście dodatkowo motywowała, a brainstorming napędzał coraz to nowsze ulepszone pomysły. Bootcamp ten jest idealny dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z UX. Najbardziej mi się podobało, że kurs nie szedł torem utartych ścieżek. Trenerzy przekazali nam praktyczną wiedzę, często dając przykłady ze swojego doświadczenia (Milena Rokiczan-Kwapisz <3).

Agnieszka Podwojewska

Dla początkujących

UX Bootcamp

Promocja trwa jeszcze:
0
 d
0
h
0
m
0
s
6000 zł
6/9/2023
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do listy rezerwowej.
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź czy wszystkie pola są poprawnie wypełnione.
 • school
  0
  lekcja
  lekcje
  lekcji
 • savings
  Rabaty dla grup i osób prywatnych 693 160 410
 • payments
  10 rat 0%
 • download
  Pliki do pobrania
 • school
  0
  lekcja
  lekcje
  lekcji
 • devices
  Warsztaty online
 • watch_later
  Czas trwania: 
  16 tygodni
 • bar_chart
  Poziom: 
  Początkujący
 • download
  Pliki do pobrania
 • mode
  Zadania
 • verified_user
  Certyfikat ukończenia
 • description