https://hook.eu1.make.com/ehvez4endy2xhux9bqychdv1tsecaw7p

Lekcja tekstowa
Lekcja audio
Zadanie
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Wpisujesz w wyszukiwarkę pytanie: “Jak rozpocząć karierę w UX?” i zastanawiasz się, który kurs wybrać? Możesz spokojnie zakończyć poszukiwania!

Nasz bootcamp zagwarantuje Ci pewne wejście do branży UX – to 192 godziny skoncentrowanej wiedzy i praktyki opartej o pracę na prawdziwych produktach z najlepszymi specjalistami UX design w Polsce.

Rok potrzebny na skończenie podyplomówki i lata doświadczeń naszych wykładowców skondensowaliśmy w 15-tygodniowym kursie. W tym czasie przeprowadzimy Cię m.in. przez procesy projektowania interfejsów cyfrowych, prowadzenia badań użyteczności i analizowania ich wyników.

Podstawą naszego campu są zajęcia praktyczne – indywidualne i grupowe. Przez cały ten czas będą Cię wspierać doświadczeni mentorzy.

Bootcamp zakończysz prezentacją swojego projektu. Efekty Twojej pracy przedstawisz trenerom oraz przedstawicielom firm, takich jak: Siepomaga.pl, Blue Media czy Rocket Jobs.
To będzie doskonała okazja do zdobycia pierwszej wymarzonej pracy!

Jak wygląda nasz Bootcamp

Całość naszego bootcampu odbywa się w formie zdalnej. Każdy moduł składa się z części teoretycznej w postaci krótkich lekcji, praktycznych ćwiczeń warsztatowych pod okiem trenerów, pracy grupowej nad projektem oraz konsultacji efektów prac z Twoim mentorem.

35

lekcji on-line

Spotkania z najlepszymi praktykami UX, podczas których zyskasz wiedzę niezbędną do praktycznych realizacji zadań w obszarze UX

8

weekendowych zjazdów on-line

W trakcie warsztatów praktycznie wykorzystasz wiedzę nabytą podczas lekcji on-line

7

spotkań z mentorem

W ramach tych grupowych spotkań mentor wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości oraz oceni postęp prac nad projektem.

99

godzin pracy nad projektem zaliczeniowym

Zakładamy, że będziesz musiał poświęcić tyle czasu, aby odpowiednio przygotować Twój projekt zaliczeniowy.

60

minut konsultacji indywidualnych

Możesz z nich skorzystać żeby porozmawiać o swoim portfolio lub dalszej ścieżce rozwoju. Ty decydujesz!

Projekt zaliczeniowy

W ramach campu przygotujesz projekt zmian w realnym, działającym produkcie o zdefiniowanej wartości dla klienta. Efekty swojej pracy zaprezentujesz przed przedstawicielami naszych partnerów, Twoimi potencjalnymi pracodawcami, podczas obrony pracy zaliczeniowej.

Nad procesem przygotowania Twojej pracy zaliczeniowej będzie czuwał doświadczony mentor. Po obronie pracy zaliczeniowej otrzymasz obszerny feedback od Twojego mentora oraz pozostałych prowadzących!

Co da Ci nasz bootcamp?

🚀 Przygotowanie do pracy w UX

Podczas kursu pracujesz nad realnym projektem. Twoją pracę ocenią nasi trenerzy oraz przedstawiciele firm z branży UX. To będzie idealna okazja do zaprezentowania się przed speed datingiem.

💼 Spotkanie z potencjalnymi pracodawcami

Po kursie będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami działów UX czołowych firm w Polsce. To Twoja pierwsza szansa na start w nowej branży.

🪪 Początek Twojego portfolio

Podczas bootcampu pracujesz nad projektem zaliczeniowym, którego efekty będą świetnym początkiem Twojego portfolio.

📄 Certyfikat

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający nabycie przez niego nowych umiejętności.

🧭 Dostęp do zamkniętej grupy

Otrzymasz dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy slackowej, którą prowadzimy od paru lat. Dołączysz w ten sposób do grona najlepszych projektantów i projektantek UX w kraju. Możesz wymieniać się tam doświadczeniami z innymi uczestnikami naszych szkoleń, a także naszymi ekspertami.

Nasi partnerzy

Andrzej Pyra
Andrzej Pyra

Założyciel POGO – agencji specjalizującej się w projektowaniu usług oraz produktów, a także organizowaniu szkoleń w tym zakresie.

Service Design Lead w Santander Bank Polska.

Od 2014 roku Head of Product w Insys, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz procesem projektowania i tworzenie nowych usług, produktów oraz aplikacji stosowanych w przemyśle Video.

Wcześniej jako UX Team Leader w agencji Symetria, gdzie był zaangażowany w projektowanie, badania oraz definiowanie strategii UX dla różnorodnych klientów, zwłaszcza z sektora finansowego.

Tomasz Kaczmarek
Tomasz Kaczmarek

Ekspert z zakresu UX, konsultant, lider i trener. 13+ lat doświadczenia w „Internetach”, w tym 10+ w UX. Obecnie UX Team Leader w Allegro Lokalnie.

W latach 2017-2020 jako UX Manager oraz Chapter Leader budował i rozwijał kompetencje oraz standardy projektowe w Santander Bank Polska. Miał też okazję rozwijać serwis www.santander.pl jako Product Owner.

Wcześniej spędził 5 lat w poznańskiej agencji Symetria UX. Jako projektant, badacz i lider zespołu pracującego dla takich marek jak Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski czy Mastercard.

Poza tym: trener międzynarodowego szkolenia UX-PM, wykładowca na studiach User Experience Design na SWPS oraz Testowanie Oprogramowania na WSB.

Milena Rokiczan-Kwapisz
Milena Rokiczan-Kwapisz

Obecnie pracuje w Santander Bank Polska, gdzie koordynuje badania UX, przekłada wyniki badań na rozwój produktu, a także prowadzi wewnętrzne szkolenia z zakresu badań UX. Jednocześnie rozwija swój startup, w którym odpowiada za strategię rozwoju aplikacji take&drive oraz analizy rynku.

Ma na swoim koncie setki przeprowadzonych rozmów z użytkownikami, przy wykorzystaniu różnych technik (klasycznych testów użyteczności, wywiadów indywidualnych, technik etnograficznych).

  • Badaczka z 11-letnim doświadczeniem, założycielka startupu take&drive.
  • Wykładowca na studiach podyplomowych
  • User Experience Design na SWPS.
  • Przez wiele lat prowadziła kluczowe projekty badawcze w agencji Symetria UX, a także odpowiadała za przekazywanie wiedzy i rozwój kompetencji innych badaczy i projektantów UX. Realizowała badania m.in. dla Mastercard, Booking.com, Polski Standard Płatności czy ING Bank Śląski.

Magdalena Therkildsen
Magdalena Therkildsen

Niezależna UX Service Designer, trenerka biznesu, projektantka wzornictwa przemysłowego. Stworzyła własną firmę Uxowa Coach&Design ( https://magdalenat.pl/ ), gdzie odpowiada za flow produktu, design i estetykę oraz wspiera swoich studentów merytorycznie i mentalnie. Po studiach projektowania użyteczności i design, droga zawodowa Magdy zaczęła się od projektowania opakowań dla sektora FMCG. Dalej wiodła poprzez funkcje managera ds. komunikacji wizualnej dla spółek developerskich poprzez badacza i testera użyteczności UX dla firmy projektowo-badawczej, trenera kompetencji miękkich, konsultanta user experience.

Piotr Sałata
Piotr Sałata

Ekspert UX wspierający organizacje w cyfrowej, klientocentrycznej transformacji. Doradza w obszarach związanych z doświadczeniami użytkowników produktów i usług. Od ponad dekady związany z procesami wytwarzania oprogramowania na różnych etapach realizacji.

Specjalizuje się w projektowaniu złożonych interfejsów oraz modelowaniem stojących za nimi procesów. Buduje zespoły odpowiedzialne za realizację podejścia user-centered design. Łączy wykształcenie i doświadczenie techniczne z metodami User Experience w zakresie badań, projektowania i walidowania rozwiązań.

Propagator UX, mentor w programie PMI i innych, autor szkoleń oraz wykładowca akademicki.
Pracował między innymi z takimi markami, jak: Mastercard, FIFA, Asseco, Orange, PLL LOT, Ministerstwo Finansów, Blue Media, ING Bank Śląski, KRUK.

Pasjonat nowoczesnych technologii, szczególnie w zakresie usług płatniczych i zarządzania finansami. Wolne chwile przeznacza na bieganie lub jazdę longboardem elektrycznym.

Wojtek Kutyła
Wojtek Kutyła

Jestem projektantem service design pracującym w tym zawodzie od wielu lat. Mieszkam w Edynburgu, gdzie nauczam swojego fachu studentów jednej z prywatnych uczelni. Moją specjalnością jest koordynacja procesów digital transformation w organizacjach sektora publicznego. Przebyłem zawodową drogę od web designera (och, słodkie czasy Internet Explodera 4,5 i 666), poprzez programistę i konsultanta user experience dla aplikacji finansowych, teraz powoli kierując swoje zainteresowania w stronę nauczania mądrego projektowania i ewangelizacji odpowiedzialnego UX.

Na blogu przybliżam realia pracy projektanta UX w Wielkiej Brytanii i przekazuję nieco praktycznych uwag tym, którzy pragną rozbudować swoją wiedzę i profesjonalne doświadczenie. Brytyjski rynek, który pod pewnymi względami jest bardziej rozwinięty niż polski dostarcza niekończących się przemyśleń na tematy tworzenia dobrych, dostępnych usług.

Staram się opowiadać o metodach pracy i filozofii UX w sposób, który pozbawiony jest nadęcia i fałszywego poczucia elitaryzmu. Wiedza i umiejętności, których potrzebują projektanci UX to efekt ciężkiej pracy, a nie magicznego proszku Wujka Staszka.

Kilka razy w roku prowadzę w Polsce warsztaty otwarte i szkolenia dla indywidualnych klientów.

Oferuję usługi konsultingowe Service Design i UX, które opieram na latach zdobytego doświadczenia.

Występuję na konferencjach, meetupach i innych wydarzeniach.

Można mnie znaleźć na LinkedIn i Twitterze. Blog ma też swoją stronę w sieci Facebook.

Wpisując moje imię i nazwisko w Google znajdziesz jeszcze dwóch Wojtków Kutyła; jeden z nich to ja, kiedy zajmuję się fotografią, pisaniem i wierceniem na instrumentach. Drugi to ważna persona w polskim światku politycznym. To na pewno nie ja.

Wprowadzenie do UX
keyboard_arrow_down
UX Bootcamp
99%
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.